MATCHBOOK

Oficjalny Match book MRTM Summer Edition 2024 zostanie opublikowany do 3 dni przed rozpoczęciem zawodów.

Let’s Get Ready to Rumble!

REJESTRACJA

Rejestracja już ruszyła na naszą wiosenną edycję zawodów MRTM. Zapisać możecie się poprzez formularz na stronie klubu EXPERT. Kliknij Zarejestruj się aby przenieść do strony klubu EXPERT Jaworzno.

ZGARNIJ KARABINEK

Precyzyjne SEMI-AUTO KRISS DMK22C w kalibrze .22LR może być Twoje!

SKŁADY

Poniżej znajdzie się lista wylosowanych miejsc startowych, podzielona na drużyny.
Listę drużyn podamy po zamknięciu rejestracji – w okolicach 19 lipca 2024

RANKING SEZONU 2024

KLASA OPEN

wdt_ID Lp Imię Nazwisko WINTER punkty WINTER czas WINTER % SPRING punkty SPRING czas SPRING % SUMA punkty SUMA czas SUMA %
11MaliszewskiBartłomiej64422,7787,67112812,96100,001761235,73187,67
22WolińskiTomasz72336,0598,6399841,7188,391711177,76187,02
33ŚmiałkowskiRafał63463,3486,30109808,7697,321721272,1183,62
44ZiętekAdrian67352,2391,7899847,3588,391661199,58180,17
55HorodyskiKamil63371,4286,30101874,390,181641245,72176,48
66ZydrońJarek65428,7489,0495801,5784,821601230,31173,86
77CiupaAndrzej63435,5186,3094834,7983,931571270,3170,23
88DecRafał53279,5072,60104782,1392,861571061,63165,46
99TycHubert57341,1478,0889849,1879,461461190,32157,55
1010LęcznarArtur58324,2379,4586894,6676,791441218,89156,24
1111RóżaDariusz58343,0179,4580877,3571,431381220,36150,88
1212PilchMariusz44366,9560,2789850,6979,461331217,64139,74
1313KałuskiDawid54448,7173,9765702,0658,041191150,77132,01
1414PiechuraMariusz46362,4263,0171741,3863,391171103,8126,41
1515LangnerTomasz45384,9561,6472830,4764,291171215,42125,93
1616NowickiSebastian42367,2157,5374889,7366,071161256,94123,61
1717WilczyńskiKamil38376,3452,0580826,0871,431181202,42123,48
1818KorgaRadosław46371,9663,0160884,6353,571061256,59116,59
1919ŚwitkowskiPaweł35368,1047,9575813,3266,961101181,42114,91
2020RosaŁukasz46366,8963,0158899,9151,791041266,8114,80
2121NiezgodaAdam52338,5971,2347850,2841,96991188,87113,20
2222PiękośKamil41355,2556,165991152,681001266,25108,84
2323DrobotŁukasz36381,0149,3261925,2154,46971306,22103,78
2424HubacekTomas73372,88100,0000,0073372,88100,00
2525KempkaJakub23361,3131,5176722,567,86991083,8199,36
2626HlusickaMartin69404,0194,5200,0069404,0194,52
2727BilikMikulas68419,2993,1500,0068419,2993,15
2828NowakTimothy00,000,0097810,5686,6197810,5686,61
2929StrzeleckiMarek40429,5854,7935809,7931,25751239,3786,04
3030TusekJan62463,3284,9300,0062463,3284,93
3131DvorakJakub59335,1080,8200,0059335,180,82
3232KrasowskiKarol59420,6380,8200,0059420,6380,82
3333KoszałkaPiotr58422,1279,4500,0058422,1279,45
3434FolhocAndrzej56358,6376,7100,0056358,6376,71
3535KurpOlaf55361,9475,3400,0055361,9475,34
3636PiechotaMichał55375,9475,3400,0055375,9475,34
3737TałajSzymon55402,6275,3400,0055402,6275,34
3838RozwadowskiŁukasz00,000,0082899,6573,2182899,6573,21
3939JanuStepan52436,9671,2300,0052436,9671,23
4040HvezdaPremysl49340,5567,1200,0049340,5567,12
4141HvezdaMatej49368,6767,1200,0049368,6767,12
4242SkowrońskiAdam47372,5764,3800,0047372,5764,38
4343Dvorak RouskovaLenka45454,2361,6400,0045454,2361,64
4444JanuPavel44368,0460,2700,0044368,0460,27
4745WalczukJarosław42366,5357,5300,0042366,5357,53
4846WadełekRobert42383,8157,5300,0042383,8157,53
4947WadałekRobert00,000,0062878,555,3662878,555,36
5048SowaMarek40344,0554,7900,0040344,0554,79
5149KalinowskiPaweł40382,0554,7900,0040382,0554,79
5250KaraśPiotr38378,8952,0500,0038378,8952,05
5351SkowrońskiPaweł38382,7052,0500,0038382,752,05
5452MieleszkoTomasz00,000,0057778,2550,8957778,2550,89
5553WójtowiczPatrycja37374,5250,6800,0037374,5250,68
5654PtakDawid36297,0149,3200,0036297,0149,32
5755KurekMarcin32351,3743,8400,0032351,3743,84
5856SzczukaBogusław00,000,0040871,2935,7140871,2935,71
5957ZabawaPiotr00,000,0032843,7528,5732843,7528,57
6058KozłowskiTomasz00,000,0027893,6124,1127893,6124,11
6159UrbańskiMichał00,000,0000,00000,00
6260WoźniakRobert00,000,0000,00000,00
6361RadlińskiPrzemysław00,000,0000,00000,00
6462SmoleńBartosz00,000,0000,00000,00
LpImięNazwiskoWINTER punktyWINTER czasWINTER %SPRING punktySPRING czasSPRING %SUMA punktySUMA czasSUMA %

RANKING SEZONU 2024

KLASA SEMI-AUTO

wdt_ID Lp Imię Nazwisko WINTER punkty WINTER czas WINTER % SPRING punkty SPRING czas SPRING % SUMA punkty SUMA czas SUMA %
11SzewczykRemigiusz15373,5542,0080824,48100,00951198,03142,00
22JagiełkaKrzysztof36369,79100,0000,0036369,79100,00
33ChuderskiBartosz32383,4789,0000,0032383,4789,00
44KempkaMateusz00,000,0060875,9775,0060875,9775,00
55BogdańskiOlgierd00,000,0047829,1659,0047829,1659,00
66JanikowskiJerzy00,000,0039911,5949,0039911,5949,00
77BogdańskiMichał00,000,0000,00000,00
LpImięNazwiskoWINTER punktyWINTER czasWINTER %SPRING punktySPRING czasSPRING %SUMA punktySUMA czasSUMA %

RANKING SEZONU 2024

KLASA LADY

wdt_ID Lp Imię Nazwisko WINTER punkty WINTER czas WINTER % SPRING punkty SPRING czas SPRING % SUMA punkty SUMA czas SUMA %
11WójtowiczPatrycja00,000,0054874,2100,0054874,2100,00
22JanikowskaRenata00,000,0042919,4678,0078,00
LpImięNazwiskoWINTER punktyWINTER czasWINTER %SPRING punktySPRING czasSPRING %SUMA punktySUMA czasSUMA %

RANKING SEZONU 2024

KLASA JUNIOR

wdt_ID Lp Imię Nazwisko WINTER punkty WINTER czas WINTER % SPRING punkty SPRING czas SPRING % SUMA punkty SUMA czas SUMA %
11KempkaMateusz00,000,0060875,97100,0060875,97100,00
22BogdańskiOlgierd00,000,0047829,1659,0047829,1659,00
LpImięNazwiskoWINTER punktyWINTER czasWINTER %SPRING punktySPRING czasSPRING %SUMA punktySUMA czasSUMA %

ZAWODNICY

Zobacz, z jakiego sprzętu korzystają nasi zawodnicy

HARMONOGRAM

Podane godziny są orientacyjne, jednak staramy się trzymać mocno harmonogramu.
O ewentualnych modyfikacjach zawodnicy będą informowani na bieżąco.

08:00

ZEROWANIE W STREFIE 50M

08:00

OTWARCIE BIURA ZAWODÓW (ODBIÓR ID)

08:58

BRIEFING – ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW

CAŁY DZIEŃ

STREFA RELAKSU

FINAŁ

KOSZULKA 2024 MRTM

Wybierz swój rozmiar, złóż zamówienie i odbierz koszulkę na edycji wiosennej sezonu 2024 w Jaworznie już 09 czerwca. Wszystkie zamówienia złożone do 03.09.2024 zostaną zrealizowane z odbiorem osobistym na zawodach.

OCHRONNIKI WZROKU

Dla wszystkich zawodników, którzy chcą strzelać zawody bez ochronników wzroku – przygotowaliśmy taka możliwość! Po wypełnieniu formularza i podpisaniu go, zabierzcie go proszę do biura zawodów. Podczas odbierania identyfikatorów, przekażcie wypełnione oświadczenie obsłudze.

GALERIA ZDJĘĆ – WINTER EDITION 2024

Zobacz wspaniałe zdjęcia autorstwa Marcina Łyska, podczas odbywających się zawodów MRTM w Jaworznie 25.02.2024

WIDEO RELACJA

Ekipa RTHM była głównym realizatorem transmisji z naszego wydarzenia! Do zobaczenia w czerwcu!

WIDEO

Materiał podsumowujący finałowy mecz MRTM.22

Zobaczcie jak przebiegały rozgrywki na dwóch torach podczas finałowego meczu MRTM.22

Praktyczne strzelectwo w kalibrze .22LR

Zawody strzeleckie w formule MRTM to prestiżowe i wymagające wydarzenia, które przyciągają doświadczonych strzelców z całej Polski jak i z państw ościennych. MRTM to dyscyplina skoncentrowana na precyzyjnym strzelaniu z karabinów w kalibrze bocznego zapłonu a sama rywalizacja ta opiera się na umiejętnościach strzeleckich, koncentracji i precyzji. Strzelcy muszą osiągnąć maksymalną celność na różne odległości, z uwzględnieniem zmiennej trudności terenu i warunków atmosferycznych.

Zawody MRTM wymagają nie tylko doskonałej techniki strzeleckiej, ale także umiejętności planowania i dostosowywania się do dynamicznych sytuacji. Zawody MRTM to okazja do rywalizacji na najwyższym poziomie i doskonalenia umiejętności strzeleckich w ekstremalnych warunkach.

Zrelaksuj się przed kolejną bitwą!

CHILL ZONE to miejsce zapewniające uczestnikom zasłużoną odskocznię od intensywnej rywalizacji. Możesz się tutaj pojawić w czasie oczekiwania na kolejne tory. W naszej oazie spokoju strzelcy mogą delektować się chwilą przy pysznym jedzeniu, piwie bezalkoholowym i muzyce, pozwalając sobie na chwilę wytchnienia i zregenerowanie sił przed kolejnymi wyzwaniami.

KONTAKT

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania – dzwoń, pisz!

Przemek rozwieje wszelakie Twoje wątpliwości.

+48 503 605 456

czesc@mrtm.pl

SPONSORZY ZAWODÓW

PARTNERZY ZAWODÓW

YouTubeInstagram